fb_img

   Враќање во рок од 15 дена

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

   Заштедете со Интерспорт

Buff
i

Buff е познат бренд кој произведува најразлични модели на аутдор додатоци за глава. Основачот е шпанскиот мотоциклист Хуан Рохас, кој имал за цел да создаде мултифункционални аксесоари за глава. Аксесоарите се уникатни и разноврсни, дизајнирани да обезбедат удобност и заштита од надворешни услови. Тие се популарни помеѓу милиони аутдор ентузијасти.  Аксесоарите имаат мултифункционална употреба, односно може да се носат во исто време како бандана, марама за глава, капа, шал или како ракави.

Затвори

 117967-617

BUFF ORIGINAL KARLIN MARDI GRAPE

1.190,00 ден.
Шифра на производ: 117967-617
  • Една големина
    ONESZ
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Мултиколор
  • 95% Полиестер 5% Еластин
  • Марама
  • Планински Спортови
  • Buff
Можеби ќе ви се допаднат
BUFF
1.190,00 ден.
BUFF
1.190,00 ден.
BUFF
1.490,00 ден.
BUFF
1.090,00 ден.
BUFF®
1.090,00 ден.
BUFF
1.090,00 ден.
BUFF
1.090,00 ден.
BUFF®
1.090,00 ден.

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.