fb_img
McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 171183-626-694

Mckinley IMOLA 220 BLUE PETROL/GREEN

4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
Шифра на производ: 171183-626-694
  • Една големина
    UNIV.
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Сина
  • 100% Полиестер
  • Шатори
  • Планински Спортови
  • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.