fb_img

   Враќање во рок од 15 дена

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

   Заштедете со Интерспорт

Nakamura
i

Секој кој што ужива во велосипедизам, сигурно знае колку е важно да имаш добра опрема и заштита. Во понудата на брендот Nakamura, можете да најдете внимателно дизајнирана опрема и облека за големи и мали велосипедисти, за професионални или рекреативни велосипедисти. Nakamura нуди безбедни решенија за секого. Производите на Nakamura се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 202110

Nakamura CATCH 7.0 29

78.790,00 ден.
Шифра на производ: 202110
  • 48
  • 53
v
  • За возрасни
  • Машки
  • Црна
  • Алуминиум 7005 DB, KST 40
  • Велосипеди
  • Велосипедизам
  • Nakamura
Можеби ќе ви се допаднат
Genesis
45.290,00 ден.
Nakamura
27.290,00 ден.
Nakamura
23.290,00 ден.
Nakamura
22.290,00 ден.

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.