fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 280685-050

Beira III wms

4.990,00 ден.
Шифра на производ: 280685-050
 • 34
 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 46
v
 • За возрасни
 • Женски
 • Црна
 • 92% Полиамид 8% еластин
 • Панталони
 • Планински Спортови
 • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
код за попуст
McKinley
29%
McKinley
2.590,00 ден.
3.690,00 ден.
21%
Samson
1.490,00 ден.
1.890,00 ден.
33%
Shalima
990,00 ден.
1.490,00 ден.
33%
Shalima
990,00 ден.
1.490,00 ден.
код за попуст
Shalda
3.390,00 ден.
29%
JUNO
2.590,00 ден.
3.690,00 ден.
29%
JUNO
2.590,00 ден.
3.690,00 ден.
код за попуст
McKinley
3.690,00 ден.
30%
McKinley
3.490,00 ден.
4.990,00 ден.
30%
McKinley
3.490,00 ден.
4.990,00 ден.
29%
McKinley
2.590,00 ден.
3.690,00 ден.
код за попуст
Adidas
5.590,00 ден.
код за попуст
Regatta
код за попуст
Wm
4.690,00 ден.
19%
Womens
3.690,00 ден.
4.590,00 ден.
40%
Regatta
2.190,00 ден.
3.690,00 ден.
40%
Regatta
2.190,00 ден.
3.690,00 ден.
40%
Regatta
2.190,00 ден.
3.690,00 ден.
30%
Regatta
2.790,00 ден.
3.990,00 ден.
39%
Regatta
3.390,00 ден.
5.590,00 ден.
39%
Regatta
3.390,00 ден.
5.590,00 ден.
код за попуст
Regatta
код за попуст
Regatta
4.690,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.