fb_img

   Враќање во рок од 15 дена

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

   Заштедете со Интерспорт

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

20%
 288406-043-639

McKinley ANNAPURNA AQX W ANTHRA

8.590,00 ден. 10.790,00 ден.
Шифра на производ: 288406-043-639
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
 • 42
v
 • За возрасни
 • Женски
 • Сива
 • Лице: Кожа, Текстил, Гума  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
 • Патики-високи
 • Планински Спортови
 • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
Tessa
4.290,00 ден.
20%
McKinley
5.390,00 ден.
6.790,00 ден.
30%
Kona
2.990,00 ден.
4.290,00 ден.
LUNA
2.190,00 ден.
47%
SHOES
4.390,00 ден.
8.390,00 ден.
40%
ROBSON
5.490,00 ден.
9.290,00 ден.

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.