fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 294352-057

Didi mn

5.590,00 ден.
Шифра на производ: 294352-057
  • 46
  • 48
  • 50
v
  • За возрасни
  • Машки
  • 100% Полиестер
  • Панталони
  • Скијање
  • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
MENS
12.890,00 ден.
MENS
15.290,00 ден.
Didi
5.590,00 ден.
McKinley
3.390,00 ден.
McKinley
3.390,00 ден.
DANNY
3.590,00 ден.
DANNY
3.390,00 ден.
GUNNAR
6.190,00 ден.
MEN'S
4.090,00 ден.
4F
4.190,00 ден.
4F
4.890,00 ден.
4F
4.890,00 ден.
4F
4.890,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.