fb_img

   Враќање во рок од 15 дена

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

   Заштедете со Интерспорт

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 303068-BL-GR

SCOUT CT 50 VARIO BLACK/GREY

3.490,00 ден.
Шифра на производ: 303068-BL-GR
  • 50
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Црна
  • 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
  • Ранци
  • Планински Спортови
  • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
AMARILLO
1.490,00 ден.
42%
Rucksack
690,00 ден.
1.190,00 ден.
33%
Rucksack
390,00 ден.
590,00 ден.
33%
Rucksack
390,00 ден.
590,00 ден.
33%
Rucksack
390,00 ден.
590,00 ден.
SANTA
2.290,00 ден.
CRXSS
3.190,00 ден.
YUKI
1.190,00 ден.
32%
Rucksack
1.690,00 ден.
2.490,00 ден.
32%
Rucksack
1.690,00 ден.
2.490,00 ден.
31%
Picnick
1.290,00 ден.
1.890,00 ден.
CRXSS
2.890,00 ден.
McKinley
1.390,00 ден.
McKinley
490,00 ден.

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.