fb_img

   Враќање во рок од 15 дена

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

   Заштедете со Интерспорт

ProTouch
i

Спортски бренд со повеќе од 25 години искуство во создавање квалитетни производи за сите љубители на спортот. Од 1992 година, Pro Touch нуди широк спектар на обувки, облека и спортска опрема за најразлични спортови, придружени со одличен сооднос помеѓу цената и квалитетот. Производите на овој бренд се наменети за луѓе кои сакаат трчање, фудбал, кошарка, боречки вештини, како и многу други спортски активности на отворено или во затворен простор. Квалитетот никогаш не бил доведен во прашање, бидејќи Pro Touch секогаш се фокусира на функционалноста и долговечноста на своите производи. Покрај одличната цена, добивате производи со  напредната технологија, одличен материјал и модерен дизајн. Производите на Pro Touch се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

Затвори

 413014-GR

Protouch INDOOR PRO TT GREEN

16.190,00 ден.
Шифра на производ: 413014-GR
 • Една големина
  ONESZ
 • Една големина
  UNIV.
v
 • За возрасни
 • Унисекс
 • Зелена
 • Дрво Метал Пластика
 • Маса за пинг-понг
 • Пинг-Понг
 • ProTouch
Можеби ќе ви се допаднат

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.