fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 415250-38-19-693

McKinley MAKE CT 65+10 VARIO I GREY D

6.790,00 ден.
Шифра на производ: 415250-38-19-693
  • 65
v
  • За возрасни
  • Машки
  • Сива
  • Полиестер
  • Ранци
  • Планински Спортови
  • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.