fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 416736-021-001

Mckinley LUNA III GREY/WHITE

2.190,00 ден.
Шифра на производ: 416736-021-001
  • 35-37
  • 38-40
  • 41-43
v
  • За возрасни
  • Женски
  • Сива
  • Лице: Синтетика Постава: Сунгер Ѓон: Гума
  • Чизми
  • Lifestyle
  • McKinley
Можеби ќе ви се допаднат
Mckinley
2.190,00 ден.
Mckinley
2.190,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.