fb_img
Firefly
i

Улици, паркови, плажи, патеки ... Нема ограничувања за вас.  Опремата, обувките и облеката на Firefly ќе ве привлечат со нивниот модерен дизајн, леснотија и различни бои. Firefly рефлектира младешки дух, разиграност и креативна инспирација. Брендот е достапен исклучиво во продавниците на Интерспорт.

Затвори

 418332-543

Firefly MIKO B ROYAL

1.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 563,00 ден. со
Шифра на производ: 418332-543
  • 164
  • 176
v
  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Машки
  • Сина
  • 100% Полиестер
  • Шорцеви за пливање
  • За Лето
  • Firefly
Можеби ќе ви се допаднат
33%
Firefly
990,00 ден.
1.490,00 ден.
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
1.190,00 ден.
990,00 ден.
1.590,00 ден.
1.990,00 ден.
1.890,00 ден.
1.890,00 ден.
1.590,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.