fb_img
McKinley
i

Веќе 30 години McKinley е синоним за квалитетна опрема за планинарење, направена со најнови технологии. Сите производи се со висок квалитет, симболизирајќи длабока врска со природата. Како еден од водечките производители на опрема за планинарење, McKinley овозможува вистинско искуство со природата и се грижи со секое купување да ги добиете најдобрите производи. Производите на McKinley се ексклузивно достапни само во продавниците на Интерспорт.

 

Затвори

 421314

Mckinley CAMP 410 I BLUE DARK/BLUE RO

3.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.030,00 ден. со
Шифра на производ: 421314
  • Една големина
    UNIV.
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Сина
  • Алуминиум Синтетика
  • Кампинг столица
  • Кампување
  • McKinley

Благодарение на нејзината ергономска форма и високиот потпирач за грб, логорската столица McKINLEY 410 е многу удобно седиште кое особено ќеви користи за време на вашите излети. Тој е преклопен и компактен и може лесно да се транспортира благодарение на неговата практична торба за носење.

 

Клучни карактеристики:

 

- поместени потпирачи за раце

- практичен држач за чаши

- исклучително стабилна конструкција со армирани ногарки

- практична торба за носење

- димензии: 89 x 56 x 63 cm

 

Можеби ќе ви се допаднат
1.990,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.