fb_img
Firefly
i

Улици, паркови, плажи, патеки ... Нема ограничувања за вас.  Опремата, обувките и облеката на Firefly ќе ве привлечат со нивниот модерен дизајн, леснотија и различни бои. Firefly рефлектира младешки дух, разиграност и креативна инспирација. Брендот е достапен исклучиво во продавниците на Интерспорт.

Затвори

 422038-002

Firefly BIKINI WAVES MILLA WHITE

2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
Шифра на производ: 422038-002
 • XS
  34
 • S
  36
 • S/M
  38
 • M
  40
 • M/L
  42
 • L
  44
v
 • За возрасни
 • Женски
 • Бела
 • 80% Полиамид 20% Еластин
 • Костим за капење
 • За Лето
 • Firefly
Можеби ќе ви се допаднат
50%
PUMA
990,00 ден.
1.990,00 ден.
50%
PUMA
990,00 ден.
1.990,00 ден.
50%
PUMA
990,00 ден.
1.990,00 ден.
50%
PUMA
990,00 ден.
1.990,00 ден.
65%
Firefly
591,00 ден.
1.690,00 ден.
65%
Firefly
521,00 ден.
1.490,00 ден.
50%
Firefly
845,00 ден.
1.690,00 ден.
65%
Firefly
521,00 ден.
1.490,00 ден.
65%
Firefly
521,00 ден.
1.490,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.