fb_img
Firefly
i

Улици, паркови, плажи, патеки ... Нема ограничувања за вас.  Опремата, обувките и облеката на Firefly ќе ве привлечат со нивниот модерен дизајн, леснотија и различни бои. Firefly рефлектира младешки дух, разиграност и креативна инспирација. Брендот е достапен исклучиво во продавниците на Интерспорт.

Затвори

 426996-515

Firefly SIENA G AOP/NAVY

1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
Шифра на производ: 426996-515
 • 116
 • 128
 • 140
 • 152
 • 164
v
 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Женски
 • Тегет
 • 80% Полиамид 20% Еластин 100% Рециклиран полиестер
 • Костим за капење
 • За Лето
 • Firefly
Можеби ќе ви се допаднат
60%
Firefly
316,00 ден.
790,00 ден.
60%
Firefly
316,00 ден.
790,00 ден.
65%
Firefly
381,00 ден.
1.090,00 ден.
65%
Firefly
381,00 ден.
1.090,00 ден.
60%
Firefly
396,00 ден.
990,00 ден.
60%
Firefly
476,00 ден.
1.190,00 ден.
60%
Firefly
476,00 ден.
1.190,00 ден.
65%
Firefly
381,00 ден.
1.090,00 ден.
55%
Firefly
490,00 ден.
1.090,00 ден.
60%
Firefly
556,00 ден.
1.390,00 ден.
60%
Firefly
556,00 ден.
1.390,00 ден.
60%
Firefly
556,00 ден.
1.390,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.