fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

Spokey
i

Spokey е полска компанија која e еден од најголемите снабдувачи на спортска опрема во Полска и во некои источноевропски земји, особено во балтичките држави. Брендот е специјализиран за фитнес опрема и аксесоари.

Затвори

30%
 929526

Spokey LOTUS+

19.290,00 ден. 27.590,00 ден.
Шифра на производ: 929526
  • ONESZ
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Мултиколор
  • Метал Пластика ПВЦ
  • Орбитрек
  • Фитнес
  • Spokey

Spokey LOTUS+ елиптичен велосипед

Технички карактеристики:

 

Тежина на замаец: 7 kg

Компјутерски индикатори: време, брзина, поминато растојание, пулс

Вид на отпор: Механички

Нивоа на отпор: 8 мануелни

Димензии: 96 x 62 x 156 cm

Растојание на нозете: минимум 18 cm

Држач за шише

Вградени тркала за транспорт

 

Spokey LOTUS+ елиптичен велосипед - универзална справа за одржување на формата, намалуваење на телесната тежина и подобрување на здравјето! Идеален избор за оние кои немаат доволно слободно време, спортисти или почетници кои сакаат да вежбаат во удобноста на својот дом.

Континуираното вежбање со LOTUS+ придонесува за брзо согорување на маснотиите и подобрување на формата. Благодарение на конструкцијата на велосипедот, поставеноста на нозете е во природна положба со што се подобрува удобноста при вежбањето.

Елиптичниот велосипед ги активира мускулите на нозете, грбот, градите и рацете. 8те нивоа на отпор ви овозможуваат да го приспособите интензитетот на тренингот според вашиот план. Вграден дисплеј кој го прикажува времетраењето на тренингот, согорени калории, поминато растојание и отчукувања на срцето.

 

Можеби ќе ви се допаднат
XT
30.990,00 ден.
XT
21.690,00 ден.
30%
Spokey
14.990,00 ден.
21.490,00 ден.
29%
Spokey
23.590,00 ден.
33.690,00 ден.
Energetics
38.390,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.