fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2990 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

Aqua Marina
i

Aqua Marina е специјализиран бренд за производство на СУП даски.

Затвори

 BT-21FUP

Aqua Marina FUSION 10'10" (330cm - 320l)

28.190,00 ден.
Шифра на производ: BT-21FUP
  • 10'10"
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Портокалова
  • ПВЦ ЕВА
  • СУП Даска
  • За Лето
  • Aqua Marina

Возбудени сме што можеме да објавиме дека најпопуларните СУП Даски во светот се надградени. Оптимизираната дебелина, обезбедува извонредна цврстина без дополнителен притисок на воздух, а дополнителниот волумен ќе ги израдува сите оние кои бараат уште полесно возење. Даската нуди одличен баланс и способност за маневрирање.

 

Спецификација:

- Максимална дозволена корисничка тежина: 150 kg

- Димензии: 330cm x 81cm x 15 cm

- Максимален притисок: 15 psi

- Дебелина: 15cm

- Волумен на SUP: 320l

- Тежина: 8.6 kg

 

Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.