fb_img
Aqua Marina
i

Aqua Marina е специјализиран бренд за производство на СУП даски.

Затвори

 BT-21MOP

Aqua Marina MONSTER 12'0" (366cm - 380l)

31.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 10.430,00 ден. со
Шифра на производ: BT-21MOP
  • 12'0"
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Црвена
  • ПВЦ ЕВА
  • СУП Даска
  • За Лето
  • Aqua Marina

Аква Марин Монстер е одличен придружник во текот на летото. Дизајниран со стабилна платформа, која ќе овозможи на корисникот целосно уживање. Големиот волумен ќе овозможи, заедно со вашето дете да уживате во водените авантури.

 

Спецификација:

- Максимална дозволена корисничка тежина: 170 kg

- Димензии: 366cm x 84cm x 15cm

- Максимален притисок: 15 psi

- Дебелина: 15cm

- Волумен на SUP: 380l

- Тежина: 10.1 kg 

Можеби ќе ви се допаднат
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.