fb_img
Aqua Marina
i

Aqua Marina е специјализиран бренд за производство на СУП даски.

Затвори

 BT-23BRP

Aqua Marina BREEZE 9'10" BT-23BRP

24.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 8.030,00 ден. со
Шифра на производ: BT-23BRP
  • 9'10
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Сина
  • ПВЦ ЕВА
  • СУП Даска
  • За Лето
  • Aqua Marina
Можеби ќе ви се допаднат
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.