fb_img
Aqua Marina
i

Aqua Marina е специјализиран бренд за производство на СУП даски.

Затвори

 BT-23FUP

Aqua Marina FUSION 10'10" BT-23FUP

27.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 9.263,00 ден. со
Шифра на производ: BT-23FUP
  • 10'10
v
  • За возрасни
  • Унисекс
  • Портокалова
  • ПВЦ ЕВА
  • СУП Даска
  • За Лето
  • Aqua Marina
Можеби ќе ви се допаднат
20%
Firefly
28.790,00 ден.
35.990,00 ден.
20%
Firefly
32.190,00 ден.
40.290,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.