fb_img

   Враќање во рок од 15 денови

   Бесплатна достава за нарачки над 2490 денари

dostava   Испорака до 5 работни денови

4F
i

4F е полски бренд кој произведува спортска и аутдор облека, како што се: блузони, маици, полари, софтшел, зимски јакни и панталони, облека за велосипедизам и многу други.

Повеќе од 13 години брендот ги мотивира своите потрошувачи да ги надминат своите граници и ги охрабрува да се стремнат кон подобри спортски резултати. Денес, 4F е присутен во повеќето европски земји преку добро развиена дистрибутивна мрежа. Неговите производи се достапни во над 600 мултибренд продавници. А, во Полска има над 160 монобренд продавници.

Затвори

 H4Z21SPMN003-45S

4F MEN'S SKI TROUSERS

4.890,00 ден.
Шифра на производ: H4Z21SPMN003-45S
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL
v
 • За возрасни
 • Машки
 • Зелена
 • 100% Полиестер
 • Панталони
 • Скијање
 • 4F
Можеби ќе ви се допаднат
MENS
12.890,00 ден.
MENS
15.290,00 ден.
Didi
5.590,00 ден.
Didi
5.590,00 ден.
McKinley
3.390,00 ден.
McKinley
3.390,00 ден.
DANNY
3.590,00 ден.
DANNY
3.390,00 ден.
GUNNAR
6.190,00 ден.
MEN'S
4.090,00 ден.
4F
4.190,00 ден.
4F
4.890,00 ден.
4F
4.890,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.